Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 30 249 ogłoszeń w całej Polsce

Nieruchomości Bytom

Bytom

630 000 zł567 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 1 111 zł/m2
  • Liczba pomieszczeń: 10
1395630 000 PLN567 m 2 155 m 2 0Śląskiesprzedaż10BytomCentrum JózefczakapodstawowyKAMIENICA - jedna z ostatnich już w Bytomiu, w ścisłym jego centrum, w strefie ochrony konserwatorskiej, trzypiętrowa z poddaszem użytkowym, podpiwniczona, o pow. 567m2.
Budynek z roku 1908, obecnie o charakterze usługowo-produkcyjnym, posadowiony na działce o pow. 155m2 będącej przedmiotem użytkownia wieczystego, wybudowany jako kamienica narożna.
Do nieruchomości doprowadzone są : woda, kanalizacja, energia elektryczna (siła), gaz oraz linia telefoniczna. Ogrzewanie budynku z własnej kotłowni gazowej.
W częsci piwnicznej znajduje się kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze.
Na parterze budynku duże pomieszczenie nadające się na sklep, salon, palcówke bankową. Na pierwszym pietrze mieszczą się biura oraz pomieszczenia socjalne i sanitarne.
Na drugim i trzecim piętrze podobnie znajdują się pomieszczenia biurowe i sanitarne.
Na poddaszu magazyny i pomieszczenia gospodarcze.
Bydynek w stanie technicznym dobrym, będący przedmiotem stałego użytkowania oraz bieżących prac konserwacyjnych. Doskonale nadaje się na siedzibę firmy, towarzystwa ubezpieczeniowego, bank, kancelarię lub duże biuro rachunkowe. Prestiżowa lokalizacja - jedynie ok 100m od Rynku, ok 400 m od nowopowstałej przy Placu Kściuszki galerii AGORA łączącej w sobie funkcję handlową, rekreacyjną, rozrywkową i biurową.
Doskonały dojazd samochodem. Możliwość parkowania w pobliżu budynku w ramach obowiązującej strefy parkowania w centrum Bytomia.
Zapraszamy do zapoznania z . Więcej informacji pod numerem telefonu ... . Nadzór zawodowy sprawuje pośrednik o numerze licencji 6391. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC.
Polecamy !!!
Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami SPEKTRUM
@